Zdiagnozuj Swoje chrapanie

Jak
   działa ?

Instrukcja
zastosowania

Środki ostrożności

oraz skład

Jak działa Snoreeze Spray do Gardła?

 

 

Snoreeze Spray do Gardła jest ukierunkowany na główną przyczynę chrapania: odwodnienie i wibracje tkanek miękkich tylnej ściany gardła.

 

Termo-żelowa formuła zmienia konsystencję po naniesieniu na ściany gardła, w naturalnej temperaturze ludzkiego ciała. Zagęszcza się, co powoduje, że mikrokuleczki zawierające kluczowe składniki preparatu pozostają na powierzchni błony śluzowej tylnej ściany gardłą  – nawilżają i koją do 8 godzin.

 

  • Szybko przynosi ulgę
  • Skuteczny i długotrwały
  • Termo-żel z mikrosferami

 

Spray do gardła Snoreeze jest dostępny w opakowaniu o pojemności 23,5 ml (co wystarcza na stosowanie do 50 nocy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Potwierdzona skuteczność działania do 8 godzin po podaniu, wykazana w badaniach na osobach chrapiących i ich partnerach (niezależne badania kliniczne:2000, 2001, 2003, 2004, 2008, 2009).

 

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź: www.snoreeze.com lub www.snoreeze.pl

Sposób użycia Sprayu do Gardła
jest prosty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby uzyskać najlepszy rezultat, nie jedz i nie pij po zastosowaniu Snoreeze Spray do Gardła. Można powtórzyć użycie Snoreeze Spray do Gardła, zwykle jednak wystarcza jedna aplikacja.

Wstrząśnij buteleczką, przed każdym użyciem

Rozpyl 3x w kierunku tylnej ściany

gardła.

Środki ostrożności:

 

 

Tylko do stosowania doustnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pompka rozpylająca zawiera drobne części. Przechowywać w chłodnym (poniżej 25ºC), suchym miejscu. Snoreeze Spray do Gardła powinien  być stosowany w temperaturze pokojowej. Zaleca się, aby kobiety ciężarne lub karmiące piersią  przed zastosowaniem zasięgnęły porady lekarza.

 

 

Informacje dodatkowe:

 

 

Nie istnieje gwarantowany sposób na pozbycie się chrapania. Snoreeze Spray do Gardła może jednak zredukować lub usunąć objawy chrapania, zapewniając Ci spokojny nocny odpoczynek. Przerwy w oddychaniu podczas snu, uczucie zmęczenia po przebudzeniu, łatwość zapadania w sen w ciągu dnia mogą wskazywać na chorobę zwaną bezdechem sennym. Snoreeze Spray do Gardła nie leczy bezdechu sennego, stanu chorobowego związanego z chrapaniem. W przypadku występowania któregoś z wymienionych wyżej objawów należy zasięgnąć porady lekarza.

 

 

 

Skład:

 

 

Woda, gliceryna , sorbitolu stearynian, polisorbat 60, celuloza, olejek mięty pieprzowej, octan tokoferolu (witamina E), potasu sorbinian, benzoesan sodu , kwas cytrynowy, żywica xantanowa, kwas hialuronowy, guma guar. Składniki pochodzenia roślinnego.

zwalcza główne przyczyny chrapania

Snoreeze Spray do Gardła

To jest wyrób medyczny. Używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą.

zalajkuj na Facebooku

© 2020 Snoreeze