Zdiagnozuj Swoje chrapanie

Jak
działają ?

Instrukcja
zastosowania

Środki ostrożności

oraz skład

Jak działają Plastry na Nos Snoreeze?

 

 

Snoreeze Plastry na Nos są  idealnym rozwiązaniem dla osób chrapiących z powodu zatkanego nosa w przebiegu przeziębienia czy alergii. Zastosowane przed udaniem się na spoczynek  Snoreeze Plastry na Nos, dzięki elastycznej wstawce, rozszerzają i udrożniają przewody nosowe, poprawiają przepływ powietrza, co  zmniejsza  uciążliwość chrapania.

 

  • chrapanie z powodu przeziębienia, alergii lub zatkanego nosa
  • hipoalergiczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź: www.snoreeze.com lub www.snoreeze.pl

Sposób użycia Plastrów Snoreeze
jest prosty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokładnie umyj i osusz nos aby zapewnić prawidłowe przyleganie plastra

Umieść jeden Plaster Snoreeze w poprzek nosa delikatnie przyciskając z obu stron w celu uzyskania odpowiedniego stopnia przylegania

 

Środki ostrożności:

 

 

Do stosowania zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. W przypadku pojawienia się podrażnienia skóry nosa podczas lub po użyciu  plastra, przerwać stosowanie. Nie stosować dłużej niż przez 12 godzin w ciągu doby.

 

 

Informacje dodatkowe:

 

 

Nie istnieje gwarantowany sposób na pozbycie się chrapania. Plaster Snoreeze może jednak zredukować lub usunąć objawy chrapania, zapewniając Ci spokojny nocny odpoczynek.

Przerwy w oddychaniu podczas snu, uczucie zmęczenia po przebudzeniu, łatwość zapadania w sen w ciągu dnia mogą wskazywać na chorobę zwaną bezdechem sennym. Plaster Snoreeze nie leczy bezdechu sennego, stanu chorobowego związanego z chrapaniem. W przypadku występowania któregoś z wymienionych wyżej objawów  należy zasięgnąć porady lekarza.

 

 

chrapanie spowodowane przez zimno, alergię lub zatkany nos

Snoreeze Plastry na Nos

To jest wyrób medyczny. Używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą.

zalajkuj na Facebooku

© 2017 Snoreeze